VIDEO | “Perla” shqiptarësh, gola të frikshëm nga Celina dhe Papa

Bersant Celina dhe Enriko Papa kanë qenë dy ndër futbollistët shqiptarë që kanë autorët e dy…

“Shokët tallen me emrin tim, ëndërroj kombëtaren”, Papa rrëfen ditët rumune

Enriko Papa po shkëlqen në Rumani me skuadrën e Botoshanit dhe është një nga lojtarët më…

VIDEO | Abazaj ndalet dy herë nga shtylla, “ish”-i i Kukësit i prish festën Osijekut

Kristal Abazaj luajti për 90 minuta në takimin midis Osijekut dhe Slaven Belupos. Skuadra e sulmuesit…

FOTO | Gjashtë muaj pa ekip, Vajushi i bashkohet Papës në Rumani

Armando Vajushi ishte një nga lojtarët më premtues gjatë kohës kur luante te Kievo, pasi vlerësohej…

Qaka fiton “derbin” me Papën, ka festë edhe për Llullakun

Tre shqiptarë kanë zbritur sot në fushë në kampionatin rumun. Poli  Iashi i Kamer Qakës ka…

Video | Papa gjen golin e parë “rumun”, Qaka prezantohet te klubi i ri

Enriko Papa ka qenë një ndër heronjtë e skuadrës së Botoshanit në barazimin e pabesueshëm në…

Kastrioti përgatit dy goditje “big”

Bujar Balliu Kastrioti ka qenë një nga skuadrat më aktive në tregun e verës, madje,  deri…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online