Browsing Tag

Oscar Ortega

Tension dhe sherr tek Atletiko, mbrojtësi kapet me trajnerin!

Eliminimi ndaj Juventusit ka lënë pasoja të mëdha tek ekipi i Atletikos së Madridit. Djemtë e Simeones ëndërronin të luanin në finalen e madhe, që sivjet do të zhvillohet në stadiumin e tyre “Wanda Metropolitana”. Kristiano Ronaldo i…

Probleme tek Atletiko, arrestohet ndihmësi i Simeones!

Një lajm i keq për Atletikon e Madridit. Ndihmësi i Diego Simeones, Oskar Ortega është arrestuar nga policia spanjolle. 60-vjeçari uruguaian akuzohet për ushtrim dhune gjatë mëngjesit të ditës së martë. Ai punon si përgatitës atletik që nga…