VIDEO | Humbje horror për Latifin, shkëlqen “ish”-i i Kamzës

Liridon Latifi ishte pjesë e ndeshjes më surprizuese të raundit të parë eliminator të UEFA Champions…

Gjashtë muaj për dy gola në Superiore, në Gjeorgji shpërthen direkt

Në verë u afrua te Kamza dhe pritej që të shënonte gola të rëndësishëm për skuadrën…

Largime jo vetëm në mbrojtje, Kamza “ndahet” me sulmuesin

Kamza ka zyrtarizuar largimin e tretë të merkatos së dimrit. Sulmuesi malazez, Ognjen Roloviç, nuk do…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online