Xhampaolo debuton me barazim, Teo gjen golin e parë si “djall”

Milani ka zhvilluar ndeshjen e parë me Marko Xhampaolon në pankinë. Miqësorja me dyer të mbyllura…

Lacio kalon në çerekfinale, poker ndaj Novarës

Lacio-Novara ka qenë ndeshja e parë e Kupës së Italisë për ditën e sotme, ku ekipi…

Futbolli italian në “kaos”, pezullohet Seria B dhe C

Seria B këtë sezon nisi mes shumë polemikave, teksa kampionati, që normalisht ka 22 ekipe, e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online