Benitez nuk e harron, merr ish-sulmuesin e Njukasëll në Kinë

Rafa Benitez u transferua në kampionatin kinez për të drejtuar Dailan Jifang, që luan në elitën…

Vjen shansi i artë për Xherard, ofertë nga klubi i njohur i Premier Ligës

Stivën Xherrard nuk ia doli të rikthente Rejnxhër te titulli kampion. Hendeku me rivalët e Selltik…

Rikthimi në Premier Ligë? Venger flet hapur!

Arsen Venger ka më shumë se një vit i papunë dhe kjo verë pritet të tregojë…

Zbulohet takimi sekret, Gatuzo italiani i radhës drejt Premier Ligës?

E ardhmja e Xhenaro Gatuzos në stolin e Milanit është në dyshim. Drejtuesit e kanë mbështetur…

“Çmendet” klubi kinez, ofertë faraonike për Rafa Benitez

Një ofertë e çmendur ka ardhur në drejtim të Rafa Benitez. Trajneri i Njukasëllit është objektivi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online