Browsing Tag

Nikolas Pepe

E padëgjuar! Nikolas Pepe ka akord paraprak me katër klube

Nikolas Pepe është një nga diamantet e mbetura në merkato, që akoma nuk e ka vulosur të ardhmen e tij. Duke parë se talentet e mëdhenj po sistemohen, klubet e mëdha po mësyjnë për të siguruar shërbimet e yllit nga Bregu i Fildishtë.…

Lajm i keq për Interin, ylli i Ligue 1 “injoron” zikaltrit

Nikolas Pepe është një “xhevahirët” që akoma nuk ka dalë nga “miniera”. Për talentin afrikan interesohen një sërë skuadrash. Megjithatë, sipas raportimeve të “L’Equip” ai ka vetëm një dëshirë në mendje. 24-vjeçari i Lile ka objektiv të…

Liverpuli shqetëson Interin, duel për afrikanin

Nikolas Pepe është shndërruar në një nga lojtarët më të përfolur të merkatos. Me 19 golat e shënuar dhe 11 asistet e dhuruar me Lilen në këtë sezon, ai ka rënë në radarin e disa gjigantëve europian. Bajerni i Mynihut ishte shume pranë deri…

VIDEO | Ylli i ri i Lilës, goli i fundit është një perlë

Nikolas Pepe është një emër që disa prej mund ta kenë dëgjuar gjatë javëvë të fundit. Sulmuesi anësor i skuadrës së Lilës po zhvillon një sezon fantastik me 16 gola të shënuar dhe tetë asiste në 23 takime. Të tilla paraqitje natyrshëm që…