Browsing Tag

Nikola Milenkoviç

Plani i Juventusit, dy mbrojtës për t’u “blinduar”

Juventusi kërkon të përforcohet në mbrojtje dhe po sheh elementë të rinj që të ofrojnë garanci për të ardhmen. Tashmë ka edhe emra konkretë lojtarësh që bardhezinjtë i duan. Në Itali sigurisht kampionët janë zgjedhje e parë për shumë…

Murinjo e do me çdo kusht, as 60 milionë € nuk mjaftojnë

Zhoze Murinjo kërkon përforcime për skuadrën e tij. Gjatë verës ai pati ankesa ndaj drejtuesve për ndërhyrjet e bëra dhe tanimë kërkon një lojtar për qendrën e mbrojtjes. Për këtë ai ndërmori një udhëtim drejt Malit të Zi. Ai ndoqi…