I pasuri pasurohet, PSG dhe Nike nënshkruajnë kontratën faraonike!

Kampionët e Francës, PSG, janë një nga skuadrat më të pasura në botë dhe presidenti Naser…

“Marrëveshja më e madhe në histori”, feston PSG

Nuk bëhet fjalë për ndonjë futbollist të madh, por PSG ka nënshkruar kontratën e verës. Kampionët…

Njihuni me fenomenin 14-vjeçar të Dortmundit, kontratë e “çmendur” me Nike!

Borusia e Dortmundit njihet për gjetjen e talenteve, rritjen e tyre dhe shitjen më pas për…

Kriza te Monako, rikthehet pas në kohë dhe kujton vitet e lavdishme

Skuadra e Monakos po bën një sezon për t’u harruar. Klubi i “Principatës” është jashtë çdo…

PSG vjen më risi, bën sponsor markën e basketbollit

Futbolli dhe Basketbolli janë dy sportet më të popullore në planet. Të dy sportet janë sa…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online