Browsing Tag

Nicolas Tagliafico

“Marselo largohet nga Reali, një klub i madh pas Taljafikos”

Juventusi është gati të sigurojë shërbimet e një tjetër lojtari të Reali i Madridit. Pas blerjes së Kristiano Ronaldos, bardhezinjtë kërkojnë Marselon. Të njëjtën dëshirë ka dhe braziliani, i cili kërkon të nisë një aventurë të re në verë…