Browsing Tag

Neto

20 mln për dyshen e Lacios, Tare duhet të vendosë

Igli Tare i jep shumë prioritet të rinjve te skuadra e Lacios dhe kur një ofertë vjen për ndonjë nga lojtarët e tij të preferuar, vështirë se pranon. Por ekipi anglez i Ulvs ka bërë një ofertë thuajse të parezistueshme për dy lojtarët e…

Objektivi i përbashkët, Barcelona “lë thatë” PSG-në

Jo vetëm Nejmar mes Barcelonës dhe PSG-së. Kampionët e Spanjës kërkojnë një portier për stolin dhe të njëjtën gjë duan edhe francezët, të cilët kërkojnë zëvendësuesin e Xhixhi Bufon. Objektivi i përbashkët quhet Neto, braziliani i…