Browsing Tag

Ndricim Kashami

Egnatia vendos, një kavajas sërish trajner

Egnatia ka vendosur në lidhje me trajnerin e ri, teksa pas largimit të Ilir Duros një tjetër trajner kavajas do të jetë në krye të rrogozhinazve. Drejtuesit e rinj të klubit i kanë besuar stolin Ndriçim Kashamit. Alternativat ishin disa,…

U përfol për stolin e Apolonisë, Kashami sqaron situatën

Apolonia u nda me Gentian Stojkun në fund të sezonit dhe nuk e ka gjetur akoma trajnerin e ri. Një nga emrat e lakuar për stolin fierak është edhe kavajasi Ndriçim Kashami, i cili e drejtoi Apoloninë edhe dy sezone më parë. Gjatë sezonit të…

Rrëfimi emocionues, largimi mes lotëve i Kashamit

Ndriçim Kashami është larguar nga Besëlidhja. Arsyet i tregoi një ditë më parë edhe për “Sport Ekspres”, ndërkohë që së fundmi ka bërë edhe një postim në rrjetet sociale. Tekniku kavajas tregon emocionet e ndarjes me lojtarët e tij.…

Besëlidhja pa trajner, Kashami tregon arsyet e largimit

Ndriçim Kashami, pas eksperiencës së sezonit të shkuar me Apoloninë, bindi Besëlidhjen t’i ofronte drejtimin e ekipit. Plani për të punuar me elementë të rinj i presidenti Gjokë Noka, “joshi” atë që të bashkëpunonte me trajnerin kavajas.…