E papritur, mbrojtësit të kombëtares i ndërpritet kontrata

Largimi i trajnerit Mirçea Redniç nga stoli i Dinamos së Bukureshtit ka sjellë pasoja të rënda…

Lista drejt ndryshimit, tre lojtarë shqetësojnë kombëtaren

Lista me 29 lojtarët e grumbulluar nga Edi Reja duket se do të ndryshojë duke filluar…

Aliji merr ftesën, Reja duhet të zgjedhë “planin B”

Këtë të hënë trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja, do zbulojë 23  futbollistët e grumbulluar për…

Aliji rrëfen jetën pas vdekjes së babait: S’e kam marrë akoma veten

2018-ta ka qenë viti më i vështir në jetën Naser Alijit. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare humbi…

Dalipi i zhgënjyer nga Aliji: Duhej Trashi, vetëm ai bën diferencën

Ish-trajneri i Partizanit, Klevis Dalipi, ishte ftuar në emisionin “Kampionët” në “Vizion Plus”. Tekniku 43-vjeçar diskutoi…

Mësohet një tjetër kuqezi i Panuçit, në Rumani e bëjnë të kryer

Kombëtarja jonë kuqezi do të nisë ndeshjet kualifikuese për “Euro2020” me datë 22 Mars, në sfidën…

Aliji vihet përballë Qakës, rikthehet të luajë pas 7 muajsh pritje

Naser Aliji nuk luan prej më shumë se shtatë muajsh në një ndeshje zyrtare. Problemet me…

Makthi pafund i Alijit: Kam ndaluar së ëndërruari, Llullaku më sugjeroi Rumaninë

Naser Aliji është gati të fillojë aventurën e re te Dinamo e Bukureshtit. Në një intervistë…

VIDEO | Ismajli rikthehet me asist, mund Alijin dhe ka një mesazh për “dashakeqët”

Ardian Ismajli është rikthyer në fushë me Hajdukun e Splitit pas më shumë se një muaji…

Ndryshon konkurrenca për Alijin, tani vihet përballë një anglezi

Mbrojtësi i kombëtares sonë, Naser Aliji, ende nuk ka debutuar me fanellën e Dinamos së Bukureshtit.…

E konfirmuar, Naser Aliji drejt largimit nga Dinamo

E habitshme, por Naser Aliji është një situatë jo të mirë dhe mund të largohet nga…

Zyrtare: Naser Aliji me skuadër të re, i japin numër të çuditshëm

Mirçea Redniç e tha që një ditë më parë: Naser Aliji do të jetë lojtari më…

Arrihet akordi, Naser Aliji rival me Qakën dhe Llullakun

Naser Aliji është gati të rinisë me futbollin. Pas problemeve në familje (i vdiq i ati…

E dhimbshme, Naser Aliji larg futbollit prej babait!

Ndodh shpesh që nuk e kupton dot se një njeri ka brenga. E sheh që buzëqesh,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online