Gjendet akordi, Bajerni blen 18-vjeçarin shqiptar

Bajerni i Mynihut ka mbyllur me sukses negociatat me klubin e Shtutgartit për kartonin  Leon Dajakut.…

Sane tepër i shtrenjtë, Bajernin në negociata për tre lojtarë

Largimet e Frank Riberi dhe Arjen Roben kanë lënë një boshllëk të madh te Bajernit. Drejtori…

Sane dhe Pepe jashtë planit, Bajernin e tundon një holandez

Bajerni i Mynihut u tërhoq nga bisedimet për Leroi Sane dhe Nikolas Pepe. I pari u…

Milani nuk ia del, Kabak niset drejt klubit të ri

Talenti turk Ozan Kabak ka qenë një ndër lojtarët më të përfolur të ditëve të fundit.…

Grizman te Bajern? Presidenti Hënes i “vë kapakun”

Edhe pse merkato e verës ende nuk ka filluar Bajerni i Mynihut i ka finalizuar me…

Qartësohet e ardhmja e Riberisë, së shpejti në një ekip me Ksavin dhe Gabin

Frenk Riberi do t’i japë fund karrierës te Bajerni i Mynihut në fund të këtij sezoni.…

Hënes është i prerë: Ne verë ka revolucion, në dimër…

Presidenti i Bajern Mynihut, Uli Hënes, ka folur për faqen e klubit në lidhje me gjendjen…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online