Sane “mollë sherri”, Rumenige ironizon: Ku di gjë Guardiola se çfarë ndodh?!

Bajerni nuk ndalet në ofensivën e tyre për të transferuar në Bavari Leroi Sane. Gjermanët e…

Nis hetimi ndaj Sitit, pagesë ilegale dhe thyerje rregullash!

Xhejdon Sanço la Mançester Sitin në verën e vitit 2017 për t’u transferuar në Bundesligë te…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online