Browsing Tag

Miranda

Miranda drejt largimit, Interi “pazar” në Londër

Zhoao Miranda mund të lërë San Siron që në merkaton e janarit, të paktën kështu flitet në mediat italiane. Braziliani ka luajtur vetëm 7 ndeshje këtë edicion dhe në dritaren dimërore të transferimeve mund të marrë valixhet për të kërkuar…

Interi lë pas humbjen me Barçën, rinovon me gjashtë lojtarë

Inter pësoi humbjen e parë pas shtatë fitoreve radhazi në të gjithë kompeticionet. Zikaltrit u mundën 2-0 nga Barcelona në “Camp Nou”, në një sfidë të vlefshme për grupin B të “UEFA Champions League”. Gjithsesi kjo disfatë duket se është…