“Vitin tjetër shkruajmë histori”, Tavo zbulon lëvizjen surprizë të Luftëtarit

Presidenti i Luftëtarit, Grigor Tavo, ishte i ftuar në emisionin “E Hëna Sportive” në “RTSH Gjirokastra”,…

Mezani: Rroca dhe Shkurtaj do të zëvendësohen, Xhekson nuk do të largohet

Trajneri i Luftëtarit, Gentian Mezani foli për “RTSH Sport” sot, ku përmendi largimet e Rrocës dhe…

Mezani: Shpresa vdes e fundit, kishim ardhur për një pikë në Korçë

Gentian Mezani foli për Supersport në emisionin “Gol pas Goli”. Tekniku vlonjat u shpreh i lumtur…

Mezani: Barazimin në shtëpi e quaj humbje, ndikojnë lodhja dhe presioni

Gentian Mezani foli për “Supersport” në emisionin “Gol pas Goli”. Numri një i bluzinjve analizoi humbjen…

Mezani: Mungoi iniciativa, duhet të shënonim dy gola me kaq shumë raste

Trajneri i Luftëtarit Gentian Mezani normalisht ishte i zhgënjyer nga rezultati në takimin me Teutën. Pas…

Mezani: Fitore morali, na duhej për vazhdimësinë

Luftëtari mori një fitore me shumë vlerë në Fushë–Krujë ndaj Kastriotit. Ishte një sukses shumë i…

Mezani pretendime për golin e parë: Na mungon përqendrimi

Katër humbje në po kaq ndeshje të luajtura në trasfertë në këtë sezon. Luftëtari vazhdon të…

Mezani: Luftëtari ka forcë, për fitore ndaj Skënderbeut

Luftëtari i Mezanit duket se po funksionon mjaft mirë, pasi nën drejtimin e teknikut vlonjate skuadra…

Mezani: Kishim shumë presion, tani jemi më të qetë

Trajneri i Luftëtarit Gentian Mezani u shpreh shumë i kënaqur me lojën skuadrës së tij në…

FOTO | “Gjirokastriti” Mezani zbret në fushë, prezantohet me skuadrën

Gentian Mezani u prezantua pak orë më parë nga vetë presidenti Grigor Tavo si trajneri i…

Mezani: Këtu për një projekt afatgjatë, ja çfarë më bindi

Gentian Mezani është prezantuar si trajneri i ri i Luftëtarit. Tekniku vlonjat pason në këtë post…

Kosova e dashuruar pas trajnerëve shqiptarë, tani duan dhe Mezanin

Futbolli kosovar po bën hapa para dhe duket se kanë gjetur një formulë që të krijojnë…

Kamza tenton trajnerin e njohur, por stoli mbetet bosh

Kamza largoi nga puna papritur trajnerin Bledar Devolli të dielën në mbrëmje, pas humbjes 1-0 ndaj…

Mezani dhe e vërteta rreth Rexhinaldos: Shumë gënjeshtra!

Ditën e djeshme sulmuesi i Laçit Rexhinaldo përfundoi në polici, për të kryer një denoncim për…

Mezani: Nica ka bërë punë të shkëlqyer, tani të qëndrojmë më këmbë në tokë

Trajneri i ri i Laçit, vlonjati Gentjan Mezani, i gëzohet startit perfekt të aventurës kurbinase, duke…

Ikën Stavri Nica, Laçi gjen trajner në Vlorë

Pas humbjes në Kukës Stavri Nica shfryu nervat, duke deklaruar se skuadra ka shumë probleme, nuk…

Mezani: Flamurtari kurrë nuk ka vuajtur në merkato

Elton Nika Kampionati shqiptar, skuadra ende në organizim dhe mes kupave të Europës, kjo është panorama…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online