Browsing Tag

Mexico

Ranierit i ofrohet rikthimi, tani kërkohet përtej oqeanit

Klaudio Ranieri zhgënjeu në eksperiencën e tij të fundit si trajner, teksa kishte drejtimin e francezëve të Nantës dhe u shkarkua nga drejtuesit e saj, si pasojë e rezultateve të dobëta. Gjithsesi aftësitë e trajnerit italian nuk vihen në…