Browsing Tag

Mendy

Mendi e mbush kupën, gjykata angleze i shton një tjetër hall

Mbrojtësi i majtë i Mançester Sitit, Benzhamin Mendi, nuk po kalon një javë të qetë. Francezi është dëmtuar sërish dhe pritet të qëndrojë të paktën dy muaj jashtë jashtë fushave. Por, një tjetër problem i ka ardhur nga gjykata e rrethit të…

Shi milionash, Siti blen një tjetër yll nga Monako

Pep Guardiola ka ndërmend ta kompletojë skuadrën pa ardhur korriku dhe duke parë lëvizjet e Mançester Sitit në merkato, mund të thuhet pa frikë se po ndërtohet një skuadër e jashtëzakonshme, të paktën në letër. Sot Siti ka kompletuar…