Venecia e pafat, 11-metërshat mbajnë në Serie B Salernitanën

Venecia nuk ia doli të përmbyste Salernitanën në ndeshjen “Play-Out” të Serie B. Skuadra e drejtuar…

VIDEO | Dermaku i jep tri pikë Kozencës, Ndoj e Memolla përballen si “spektatorë”

Kastriot Dermaku shënoi golin e parë në Serie B në takimin e sotëm, ku skuadra e…

Memolla me ekip të ri, largohet nga Hajduku dhe zgjedh Italinë

Hysen Memolla është lojtari më i ri i Salernitanës. Mbrojtësi kuqezi është transferuar sot te skuadra…

Memolla i befasuar: Nuk e prisja këtë ftesë, me De Biazin asnjë raport

Hysen Memolla luan prej një viti me Hajdukn e Splitit, ku është bërë një titullar fiks…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online