Browsing Tag

Mat Humels

Humels në shitje, ultimatum dhe çmim nga Bajerni

Mats Humels është në shitje dhe Bajerni i Mynihur i ka vënë edhe shifrën qendërmbrojtësit të kombëtares, që bavarezët e patën blerë nga Borusia e Dortmundit. Me Niko Kovaç në stol, lojtari po gjen pak hapësira. Ndërkohë Çelsi kërkon…

Hoakim Lëv: Ja çfarë nuk ia fal dot Ozilit!

Fakti që Mesut Ozil nuk e lajmëroi Hoakim Lëv për vendimin e marrë për t’u tërhequr nga kombëtarja gjermane, i ka lënë një shije të hidhur trajnerit të Gjermanisë. 29-vjeçari i Arsenalit vendosi të tërhiqej nga kombëtarja, duke akuzuar…