“E trishtë mënyra si e larguan! De Rosi na mposhti me hile, por e dua në ekip”

Masimo Ferrero mban postin e presidentit të Sampdorias, por ai nuk e ka fshehur kurrë pasionin…

Sampdoria së shpejti “amerikane”, zbulohet telefonata mes Vialit dhe Ferreros

Prej kohësh flitet për një interesim nga SHBA për Sampdorian. Një fond amerikan që bën pjesë…

“Vetëm unë besoja te Kualjarela, ai sapo ka nisur të luajë futboll!”

Fabio Kualjarela po përjeton një rini të dytë. 36-vjeçari i Sampdorias ka shënuar 16 gola në…

“Trajnerët si gratë, futbolli më ka dhënë shkelma b******! Zapata? Do e mbys trajnerin!”

Masimo Ferrero është një nga presidentët më të çuditshëm të botës së futbollit. Producent filmash, aktor,…

Shpërthen Ferrero: VAR-i problem, po shohim nga dy ndeshje njëkohësisht!

Sampdoria zhvilloi një ndeshje të mirë kundër Juventusit, por doli pa pikë nga fusha e blertë.…

Premtimi i “legjendës”: Nëse mposhtim Juven, i bëj flokët si… Naingolan!

Masimo Ferrero është një nga presidentët më të “çmendur” dhe karizmatik të botës së futbollit. Kreu…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online