Fatkeqi Marko Pjaca, gjuri e tradhton sërish

Marko Pjaca është i pafat, pasi ka dëmtuar sërish ligamentin e gjurit. Fantazisit kroat i Fiorentinës…

Merkato te Juve dhe Betis, Xhenoa “piketon” pasuesit e Piatek

Largimi i Kristof Piatek nga Xhenoa është vetëm çështje orësh. Sulmuesi polak ka shënuar më shumë…

Pjaca: Jam në nivelin e Nejmar dhe Hazard, preferoj driblimin para golit

Marko Pjaca është një nga blerjet më të mira të Fiorentinës, duke formuar një treshe fantastikë…

Legjenda “violë” bekon Pjacën: Numri 10? E meriton, do na zbavisë të gjithëve

Gjatë prezantimit të Marko Pjacës, ka folur dhe legjenda e Fiorentinës, Xhankarlo Antonjoni. Ish-kapiten dhe plot…

Zyrtare: Marko Pjaca i Fiorentinës, detajet e marrëveshjes

Tashmë është zyrtare. Marko Pjaca është lojtari më i ri i Fiorentinës. Juventus ka konfirmuar transferimin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online