Ofertë surprizë, Baloteli sërish kuqezi?

Mario Baloteli ka marrë një ofertë surprizë dhe mund të rikthehet të veshë fanellën kuqezi pas…

Ofertë konkrete, Baloteli pranë rikthimit në Serie A

Mario Baloteli vazhdon të jetë një lojtar i lirë dhe e ardhmja e tij lidhet me…

Serie A apo Premier Ligë? Baloteli ka një preferencë

Mario Baloteli është një lojtar i lirë. Edhe pse zhvilloi një fazë të dytë pozitive dhe…

VIDEO | “Çmenduria” e radhës, Baloteli humbet bastin 2 mijë eurosh!

Mario Baloteli i dha fund aventurës me Olimpikun e Marsejës dhe është një lojtar i lirë.…

Në Itali i besojnë akoma, ofertë për Mario Balotelin

Mario Balotelit i përfundon kontrata me Marsejën ditën e fundit të qershorit dhe e ardhmja e…

Më shumë se një ide, Baloteli pranë rikthimit në Serie A

Të gjithë tifozët e Fiorentinës janë kuriozë të shohin ekipin që do të ndërtojë Roko Komiso.…

Rikthimi e tundon, Baloteli: Ju tregoj ekipin ku dua të luaj!

Mario Baloteli u transferua në janar nga Nica tek Olimpiku i Marsejës. 8 gola ka shënuar…

Baloteli shfryn dufin: Nuk jam robot, as epidemi!

Mario Baloteli përbën gjithnjë lajm, çfarëdo që të bëjë apo të mos bëjë. Sulmuesi italian ka…

Shpërthen Baloteli: Boll me gënjeshtra, kjo është një shpikje!

Mario Baloteli po kalon një formë shumë të mirë tek Olimpiku i Marsejës. Sulmuesi italian u…

Drogba: I lumtur për Balotelin, ja çfarë i thashë në janar

Mario Baloteli la Nicën në merkaton e janarit për t’u transferuar te Olimpiku i Marsejës. Aventura…

Festimi i Balotelit: E dija se do shënoja, ja çfarë i kërkova fotografit!

Mario Baloteli ka rilindur tek Olimpiku i Marsejës. Sulmuesi italian shënoi golin e parë në fitoren…

VIDEO | Why always me? Baloteli dhuron “show” me golin dhe festimin

Mario Baloteli njihet si një nga futbollistët me karakterin më të veçantë. Pak momente më parë,…

Garsia: Baloteli është pjekur, kur e kisha kundër tentoja ta provokoja!

Transferimi në janar te Olimpiku i Marsejës i ka bërë mirë Mario Balotelit. Sulmuesi italian po…

Baloteli: Seria A taktike dhe e mërzitshme, rikthehem vetëm për një ekip

Mario Baloteli u transferua gjatë merkatos së janarit tek Olimpiku i Marsejës, ekip me të cilin…

Baloteli me ekip të ri, akord me “dashurinë” e verës

Kanë mbetur për t’u përcaktuar vetëm disa klauzola, por Mario Baloteli do të jetë lojtari më…

Baloteli lë Nicën, zyrtarizimi i ekipit të ri çështje kohe

Mario Baloteli, prej kohësh është në kërkim të ekipit të tij të ri, pasi me Nicën…

Fiton këmbëngulja e presidentit, Baloteli me ekip të ri

U duk se kalimi tek ekipi i Nicës do të sillte qetësimin dhe rikthimin e Mario…

Patrik Vieira “i vë vizën”: Baloteli, një dështim!

Mario Baloteli do të duhet të gjejë një ekip që nga janari. Sigurisht gjithçka varet nga…

Baloteli shpërthen ndaj tifozëve të Milanit: Mosmirënjohës dhe mosrespektues!

Mario Baloteli njihet për karakterin e tij të ashpër dhe të paqendrueshëm, teksa shpesh bëhet pjesë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online