Browsing Tag

Mariano

Befason Sevilja, 30 milionë € për “ish”-in e Realit

Kanë mbetur dhe shumë pak ditë nga mbyllja përfundimtare e merkatos së verës dhe klubet nëpër Europë po nxitohen për të mbyllur blerjet e fundit. Një ndër transferimet më të bujshme të këtyre ditëvë mund të jetë dhe shitja e sulmuesit të…