Browsing Tag

Marco Verrati

Verrati: PSG po e tepron, Nejmar ka dëshirë të largohet

PSG është treguar një klub aspak korrekt kur bëhet fjalë për lojtarë që duan të largohen nga kampionët e Frances. Rasti i Ben Arfa, Rabiot, Verratit dhe tani i Nejmar e tregojnë këtë fakt më së miri. Rasti i tanishëm, me yllin latin, që…

VIDEO | Verrati dhuron spektakël, Mbape nuk i beson syve

PSG është një nga ekipet më me klas në botë. Këtë na e tregojnë në çdo ndeshje, por edhe në stërvitje. Parizienët kanë nisur pregatitjet për sezonin e ri. Gjatë trajnimit duket qartë cilësia, që mbartin yjet e kësaj skuadre. Sot ishte…

Zbulohen detajet e rinovimit, Verrati një jetë si parizien

Marko Verrati është një nga lojtarët kryesore të PSG. Liderit të mesfushës së ekipit të Tomas Tuhel i përfundon kontrata me kampionët e Francës në verën e vitit 2021, por drejtuesit e klubit po mendojnë t’i ofrojnë një kontratë të re.…

Verrati i penduar: Jam i zhgënjyer me veten!

Marko Verrati është kryefjala e momentin në Paris. Mesfushori italian u arrestua mbrëmjen e së martës, pasi po drejtonte makinën në gjendje të dehur dhe mbi të gjitha sasia e alkolit ishte më shumë se dyfishi i asaj që është i lejuar nga…