Browsing Tag

Marcelo Brozovic

Brozoviç shqetëson Interin, mësohet shkalla e dëmtimit

Sezoni po shkon drejt fundit dhe vështirësitë e arritjes së objektivave rriten. Shumë lojtarë ndihen të lodhur dhe disa prej tyre janë të pafat, duke u dëmtuar në momentin kur ekipi ka më shumë se kurrë nevojë për ta. Marselo Brozoviç…

Daliç: Perishiç lojtar fantastik, ja pse po vuan tek Interi!

Ivan Perishiç nuk po kalon një moment të mirë dhe u kërkoi drejtuesve të Interit largimin. Merkato ishte në ditët e fundit të saj dhe dëshira nuk iu plotësua lojtarit, i cili do të mbyllë sezonin me ngjyrat zikaltër mbi supe. Pavarësisht…