VIDEO | Bardhi shënon “maqedonisht”, feston “shqip”

Kombëtarja e Maqedonisë së Veriut po kalon një moment të mirë gjatë muajve të fundit. “Fqinjët”…

“Snajperi” Bardhi çon Maqedoninë në krye, Danimarka bëhet pjesë e “elitës”

Maqedonia ka fituar me rezultatin 2 – 0 në transfertën ndaj Lihtenshtejnit. Enis Bardhi ishte një…

Dikur kapiten i Bylisit, sot Ristevski është kolonë e Maqedonisë!

  Ishte viti 2010 kur vuri këmbë për të parën në Shqipëri, teksa do të firmoste…

Nga historia e Enis Bardhit te Ezgjan Aliu e Musliu, tri “shqiptarët” e Maqedonisë

  Përballja e sotme mes Shqipërisë dhe Maqedonisë do të jetë edhe një farë inati për…

Nestorovski ngacmon Berishën: Më njeh mirë, fitojmë së bashku me tifozët

Sulmuesi i Maqedonisë, Ilija Nestorovski, ka dalë në konferencën për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. I…

Maqedonasit kanë në mendje vetëm… Shqipërinë!

Maqedonia ka një ndeshje të rëndësishme ndaj Izraelit në Tel Aviv, përpara se të martën të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online