“Nuk i falet Nojerit kjo sjellje, kapiteni i zgjidh problemet ndryshe”

Drejtuesit e Bajern Mynih kanë premtuar një verë të zjarrtë në merkato, por diçka e tillë…

Kovaç jep “recetën”, Nojer: Stadiumi do jetë flakë, Klop i çmendur

Bajerni i Mynihut dhe Liverpuli do tentojnë kualifikimin nesër në Champions League. Ndeshja e parë në…

Rikthime me peshë te Bajerni, Kovaç me arsenal të plotë

Mats Humels dhe Sven Ulrajsh janë rikthyer në stërvitjen e Bajern Mynihut. Kthimi i dy lojtarëve…

Nojer qetëson tifozët: Nuk e humbas Liverpulin

Një dëmtim në dorë bëri që Manuel Nojer të mos ishte i pranishëm në tre ndeshjet…

Bajernit i buzëqesh fati, Kovaç merr një super lajm

Bajerni i Mynihut u mund në fundjavë nga Bajern Leverkuzeni, çka shkaktoi që diferenca me kryesuesit…

Tronditet Bajerni, kapiteni rrezikon përsëri sezonin

Dëmtimi i Manuel Nojer përpara ndeshjes ndaj Bajer Leverkusen, tronditi jo pak ambientin e Bajernit të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online