Të pakalueshëm dhe të frikshëm, mbrojtësit të fitojnë tituj

Edhe pse Zhoze Murinjo është një person i polemikave dhe i fjalëve ndonjëherë të thëna në…

ZYRTARE | Roma shkatërron mbrojtjen, i jep Napolit më të mirin!

Që Roma është në kaos total, këtë e dinim prej kohësh, por që klubi t’u dhurojë…

Akord total, shkëmbimi i bujshëm vetëm çështje kohe

Shkëmbimi më i bujshëm i merkatos së verës po merr formë në Itali. Pak ditë më…

Shkëmbim lojtarësh dhe 16 milionë euro në mes, arrihet akordi Roma-Napoli

Kostas Manolas nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Romës. E ardhmja e qendërmbrojtësit…

36 milionë euro për të blinduar mbrojtjen, Juventusi godet në merkato!

Leonardo Bonuçi dhe Xhorxho Kielini respektivisht numërojnë 31 dhe 34 vite mbi supe dhe Juventusi ka…

Roma “vullkan”, Palota e Manolas sulmojnë UEFA-n!

Roma u eliminua mbrëmë nga Porto dhe sërish në qendër të vëmendjes janë arbitrat, sepse në…

Perez “hap thesin”, synohen dy yjet e Serie A

Real Madrid është klubi më i pasur në planet dhe këtë e tregojnë qartë bilancet vjetore…

Manolas: Nuk është kjo Roma, duhet të tregoheshim të këqij!

Kosta Manolas mori brohoritje nga tifozët e Realit të Madridit pa nisur ndeshja dhe normalisht që…

VIDEO | Madrilenët brohorasin lojtarin e Romës, shkak… Barcelona

Vjet Roma bëri atë që nuk e mendonte asnjë: u kualifikua në gjysmëfinale të UEFA Champions…

Zeniti bëri gati çekun, Manolas i thotë “jo”

Roma ka prekur me dorë thuajse 40 milionë euro, ka bërë planet se ç’do të bënte…

Roma vetëm shet, Zeniti i merr dy lojtarë

Mungon vetëm zyrtarizimi, por ai është çështje ditësh: pas Mohamed Salah te Liverpuli, Roma ka shitur…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online