ZYRTARE | Jo vetëm Atanda, një tjetër qendërmbrojtës largohet nga Partizani

Klubi i Partizanit ka njoftuar largimin e qendërmbrojtësit Lum Rexhepi. Futbollisti shtatlartë dhe drejtuesit e klubit…

Lum Rexhepi i skualifikuar, “ankth” për Bruno Telushin

Fitorja me Teutën është shoqëruar edhe me një faturë për Partizanin. Në ndeshjen e radhës me…

Beteja me Kukësin, te Partizani rrezikon vetëm një

Partizani të premten përballet me Teutën dhe do kërkojë të marrë pikët e plota. Një ndeshje…

Rexhepi drejt rikuperimit, Gega përzien “kartat”

Partizani do tentojë të rikthejë humorin në skuadër pas humbjes me Laçin. Trajneri Skënder Gega që…

Lum Rexhepi nuk ia del, Gega me një dilemë

Partizani po përgatitet qetësisht për ndeshjen e radhës me Laçin. Të kuqtë i mban me moralin…

Debutimi i shkëlqyer i Rexhepit, mbrojtësi tregon çelësin suksesit

Qendërmbrojtësi Lum Rexhepi kreu një debutim të mirë me fanellën e Partizanit. Në fitoren ndaj Skënderbeut,…

Lum Rexhepi flet si “dem i kuq”: Jam i befasuar, Partizani për titull!

“Është një klub shumë profesionist, ka traditë dhe histori të madhe. Kur mora vesh për interesimin…

Firma e tretë gati, Partizani “blindon” mbrojtjen

Partizani deri më tani ka zyrtarizuar vetëm dy afrime, Fatjon Jusufin dhe Alesio Hysenin. Dy elementë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online