Browsing Tag

Lotito

Çudia e Lotitos, ujë e sheqer portierit dhe… mrekulli!

Salernitana ia doli mbanë të mbijetojë në Serinë B, duke mundur me 11-metërsha Venecian, pas barazisë totale pas 210 minutave futboll në dy ndeshje. Vendimtar portieri i Salernitanës Mikai, i cili priti 2 penallti, por pas ndeshjes u…

Presidenti Lotito: Ja sa kushton Milinkoviç-Saviç!

Një nga emrat që është lakuar më së shumti në këtë merkato vere është ai i Milinkoviç-Saviç. Për lojtarin Lacios është përfolur se ka interes nga shumë klube me emër, duke nisur që nga Milani, Juventus, Real Madrid apo dhe Mançester…