Browsing Tag

Loe Mesi

VIDEO | Leo Mesi i habit të gjithë, përsërit vetveten

Leo Mesi është si vera. Sa më shumë kalojnë vitet, aq më i mirë bëhet. Argjentinasi tundi rrjetën mbrëmë në barazimin e Barcelonës ndaj Vijarealit dhe e bëri diçka të tillë me një silurë nga një goditje dënimi. “Pleshti” është një ekspert i…