Browsing Tag

Llorente

Ciklon largimesh, Atletiko humbet lojtarin e pestë!

Atletiko Madrid është kthye në një kantier tashmë, teksa largimet nga “Los Colchoneros” sa vijnë e shtohen. Diego Godin, Antuan Grizman, Lukas Hernandez, por dhe Lusiano Vieto. Plot katër largime dhe duhet të përmendim që ende nuk është…

VIDEO | VAR fshehu videon, goli i Totenhemit duhej anuluar!

Goli i sulmuesit spanjoll Jorente në takimin e djeshëm midis Mançester Sitit dhe Totenhemit solli jo pak polemika. Pep Guardiola ishte i pari nga klubi i eliminuar që ngriti dyshime mbi atë vendim të arbitrit Çakir dhe sistemit “VAR”.…

Lorente kërkon “dashurinë e vjetër”, Italinë

Lidhja mes Fernando Lorentes dhe Italisë është speciale. Lojtari i Totenhemit nuk ka hezituar të flasë rreth së ardhmes së tij duke treguar “mallin” për Italinë: “Po, është një mundësi. Mund të kthehem, por për momentin askush nuk më ka…