Browsing Tag

Liverpuli

Heroi i Champions bind Klopin për një kontratë të re

Liverpul përfundoi me triumfin në Chapions League një sezon spektakolar për ta. Një nga heronjtë e këtij ekipi është padyshim Divok Origi. Belgu ishte zëvendësuesi i Firminjos në disa nga ndeshjet më delikate të sezonit dhe i kaloi…