Browsing Tag

lewis hamilton

Hamilton dhe Mercedezi “fluturojnë”, Ferrari katastrofë!

Luis Hamilton ka siguruar një tjetër pole position. Britaniku dhe Mercedezi i tij tregohen sërish të pakapshëm, ndërsa Ferrari vazhdon të hasë probleme të mëdha. 1:11:767 është koha e regjistruar nga kampioni në fuqi në çmimin e madh të…

Mercedezi i pandalshëm, Hamilton më i shpejti në Montekarlo

Luis Hamilton do të niset i pari nesër në garën e Montekarlos për herë të 85-të në karrierë. Britaniku i Mercedesit regjistroi kohën më të shpejtë në një ndër pistat më të bukura të Formula 1. Pas numrit 44 të skuderisë gjermane do të…

Hemilton triumfon në Bahrein, Lekler dhe Ferrari të pafat

Çmimi i Bahreinit përfundoi me një fitore dramatike të Luis Hemilton. Pjesa më e madhe e garës u dominua nga piloti i Ferrarit Sharl Lekler, por një avari në sistemin turbo i erdhi në ndihmë Hemilton, i cili i mori kryesimin 10 xhiro para…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online