Kutrone flet si “ujk”: Do të kapërcej çdo sfidë në Premier!

Sulmuesi italian, Patrik Kutrone, u largua nga Milani dhe firmosi për katër vite me Ulvs. Pas…

Zyrtare | Milani bën shitjen e parë, sulmuesi kthehet në “ujk”

Milani më në fund ka arritur të bëjë shitjen e parë të kësaj merkatoje. Patrik Kutrone…

E kryer | Kutrone niset drejt Anglisë, arrihet marrëveshja me “Ujqërit”

Pas dështimit të operacionit të Andre Silva duket se Milani do arrijë të bëjë shitjen e…

Kutrone “kurbani” i parë, Milani bën gati blerjen rekord

Skuadra e Milanit nuk ka qenë shumë aktive në merkato. Megjithatë, periudha e transferimeve s’do të…

Milani sakrifikon Kutronen, kërkon me çdo kusht mesfushorin!

Mesfusha është reparti kryesor ku do të fokusohet merkato e Milanit gjatë kësaj merkatos së kësaj…

Kutrone: Milani më ka dhënë gjithçka, me Piatek jemi perfekt

Sulmuesi i talentuar i Milanit, Patrik Kutrone, ka folur për “SkySport” para ndeshjes kundër Parmës, ku…

Igli Tare nuk vonon dhe nis bisedimet, Kutrone drejt Lacios

Mediat italiane janë të bindura: Interesimi i Lacios për Kutronen është diçka më shumë se thjesht…

Krisje midis Milanit dhe Kutrones, agjenti i lojtarit “fut xixa”

Patrik Kutrone nënshkroi një kontratë të re me Milanit, prej secilës do të përfitojë rreth 2…

“Shterpësia” e sulmuesve dhe incidenti me Kutronen, Gatuzo merr fjalën

Filipo Inzagi arriti ta neutralizonte më së miri Milanin e drejtuar nga miku i tij i…

Milani në ankth për Kutronen, sulmuesi dëmtohet ndaj Shqipërisë

Sulmuesi i Milanit, Patrik Kutrone, ka pësuar një dëmtim në miqësoren e Italisë U21 ndaj Shqipërisë.…

Video | Kutrone çon në këmbë San Siron, Milani në festë

Milani është rikthyer te fitorja dhe çfarë fitoreje se. Në një  90-minutësh plot me shpërdorime nga…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online