Browsing Tag

kurbinasit

Laçi godet në merkato, blen talentin e shumëpërfolur!

Laçi pati disa lojtarë në formë huazimi sezonin e shkuar, të cilët i ka humbur këtë merkato vere. Kuribinasit kanë nisur punën për të përforcuar skuadrën dhe sot kanë arritur akordin me mesfushorin Julian Shehu. 20-vjeçari ka pasur dhe…

Selmani: Keqardhje për Tiranën, por nuk tolerojmë!

Portieri dhe kapiteni i Laçit, Gentian Selmani, ka folur para ndeshjes kundër Tiranës për RTSH Sport, ku tha me bindje të plotë se nuk do të ketë tolerime përballë bardhebluve, pavarësisht se këta të fundit janë në një situatë shumë të…

Laçi merr lajmin e keq, Elvi Berisha rikthehet në prill

Skuadra e Laçit do të luajë kundër Kastriotit ditën e diel, një transfertë shumë e vështirë për kurbinasit. Përveç vështirësisë së takimit, trajneri Prenga duhet të bëjë edhe pa shërbimet e mesfushorit anësor, Elvi Berisha. 19-vjeçari u…