Browsing Tag

Kristi Vangjeli

Kristi Vangjeli qetëson Shehin, sytë nga Leonit Abazi

Skënderbeu pësoi humbjen e dytë radhazi, ndërkohë që e pret një transfertë e vështirë javën e ardhshme me Teutën. Korçarët do të kenë të gatshëm për këtë sfidë mbrojtësin Kristi Vangjeli, i cili ishte i pezulluar me kartonë dhe mungoi…

Skënderbeu pret Tiranën, mungesë “big” për Shehin

Skënderbeu pret Tiranën të premten, një ndeshje që luhet prej orës 18:00 dhe transmetohet si zakonisht në Supersport. Korçarët u mposhtën në Vlorë dhe tani do të fokusohen te takimi me bardheblutë. Dy takimet e para mes këtyre dy ekipeve…