E kryer, Vangjeli arrin marrëveshjen me klubin e Superiores

Mbrojtësi korçar rikthehet në gusht

“Nga Mesi e Ronaldo, tek Adelaide Olimpik”, ja si prezantohet Vangjeli

Kristi Vangjeli, pas pesë vitesh me Skënderbeun, vendosi të largohej nga korçarët dhe të nisë një…

Zyrtare: Kristi Vangjeli lë Superioren, transferohet në Australi

Kristi Vangjeli e mbyll me Skënderbeun dhe do të transferohet në Australi, aty ku firmosur me…

Vangjeli: Skënderbeu për vend të tretë, ja si skuadra ecën përpara!

Fitorja dhe loja e bërë ndaj Flamurtarit ka ngritur moralin te skuadra e Skënderbeut. Mbrojtësi Kristi…

Vangjeli: Në 2004-ën refuzova ftesën e Greqisë, ja çfarë i them Durmishajt

Kristi Vangjeli ka qenë i ftuar në një lidhje direkte në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”.…

Kristi Vangjeli qetëson Shehin, sytë nga Leonit Abazi

Skënderbeu pësoi humbjen e dytë radhazi, ndërkohë që e pret një transfertë e vështirë javën e…

Skënderbeu pret Tiranën, mungesë “big” për Shehin

Skënderbeu pret Tiranën të premten, një ndeshje që luhet prej orës 18:00 dhe transmetohet si zakonisht…

“Duhet të na hapeshin kafkat që të provohej dhuna”, Vangjeli nuk përmbahet

Skënderbeu duket se do të kërkojë tre pikët në tavolinë për atë që ndodhi para ndeshjes…

Evazion fiskal në Superiore dhe FSHF? Braçe replikon me Ahmetajn

Evazioni fiskal në Shqipëri është ulur këmbëkryq dhe nuk bën përjashtim as bota e futbollit. Së…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online