Browsing Tag

Kristi Joti

“Firo” te Kukësi, largohet ish-lojtari i Tiranës

Kukësi humb një nga të rinj e afruar para dy sezonesh. Mesfushori Kristi Joti, i dalë nga akademia e Tiranës, është larguar dhe ditën e sotme ka falënderuar klubin verilindor për dy vitet që ka kaluar me ta. Joti u testua në verën e vitit…

Nga Kukësi te Tomori, huazohet mesfushori

Tomori kërkonte një mesfushor qendre dhe e ka gjetur atë në Superiore. “SportEkspres.com” mëson se beratasit kanë marrë në huazim Kristi Jotin, një futboll me cilësi, por që te verilindorët nuk pati shumë hapësira. Nga ana tjetër kërkesa e…