Browsing Tag

Kristal Palas

Milani ngel “thatë”, francezi zgjedh ofertën londineze

Alan San Maksimin ishte një nga objektivat e Milanit në janar, me klubin italian që iu desh të hiqte dorë nga shërbimet e tij pas problemeve me UEFA-n dhe rrokadës së drejtuesve. 22-vjeçari aktivizohet me Nisën ne kampionatin francez, ku ka…

Risia e Kristal Palas në merkato: Huazime falas, por me kusht!

Kristal Palas ka hedhur një ide ndryshe për sa i përket merkatos së klubeve. Drejtuesit e ekipit londinez, të njohur për një nga akademitë më të mira në ishull, janë gati të huazojnë lojtarët e ri falas, por me kushtin që ata të aktivizohen…

Video | Uotfordi merr kreun, Pereira është lideri

Uotfordi nuk ndalet dhe mposht Kristal Palas me rezultatin 2-1. Fitorja e tretë rresht për ekipin e Gracias, që  ngjitet në vendin e parë me pikë të barabarta me Liverpulin. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa Pereira kaloi vendasit në…