Browsing Tag

Kosielni

Kontratë pensioni për Kosielnin, largimi nga Arsenali i sigurt

Kapiteni i Arsenal Lorent Kosielni është shumë pranë largimit nga “topçinjtë. Qendërmbrojtësi është prej nëntë vitesh pjesë e klubit londinez dhe mesa duket francezi s’do e plotësojë dot një dekadë i veshur me fanellën e skuadrës angleze.…

Kosielni i jep fund: Dashë gjithçka për Francën

Loront Kosielni po kalon një ndër periudhat më të këqija të karrierës së tij si futbollist. Një dëmtim i rëndë në tendinë në fillim të muajit maj e la atë jashtë Botërorit “Rusi 2018”, ku bashkëkombësit e tij triumfuan, duke sjellë në…