Browsing Tag

Kluivert

Sedorf bisedon me Kamerunin, merr edhe një kampion me vete

Klarens Sedorf nuk është se po bën mirë si trajner, por gjithsesi për holandezin ofertat nuk mungojnë. Së fundmi ai drejtoi në Spanjë Deportivo La Korunjën dhe tashmë është i lirë. Ish-mesfushori ka një karrierë të pasur si lojtar dhe…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online