Browsing Tag

Khedira

Kedira ia hedh paq, ja sa do të mungojë mesfushori

Mungesa e Sami Kedirës në listën e të grumbulluarve për sfidën në Madridin ndaj Atletikos, shkakorit jo pak bujë. Klubi torinez shpjegoi se gjerman kishte shfaqur rrahje të pazakonta të zemrës dhe për këtë arsye kishte qëndruar në Torino ku…

“Njeriu i qelqtë” humb Lacion, Alegri pa 7 futbollistë

Juventusi marshon në Serie A , por dëmtimet në skuadrën e Masilimlajo Alegrit janë të shumta. I fundit që ka shfaqur problemi është Sami Kedira, mesfushori i kombëtares gjermane. Ndaj Lacios së Tomas Strakoshës bardhezinjtë do të kenë jo…