Browsing Tag

kf kukesi

Frashëri njofton ndarjen: Kam qenë pjesë e një familje

Pas dy vitesh te skuadra e Kukësit, Stivi Frashëri, ka mbyllur bashkëpunimin me klubin verilindor. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, “gardiani” korçar ka njoftuar ndarjen dhe ka falënderuar klubin dhe shokë te ekipit. Në sezonin…

Gjici nuk fal, tani ka dhe gjoba për futbollistët

Eliminimi nga Europa League nuk u prit mirë te Kukësi dhe lëvizja e parë ishte mbyllja e bashkëpunimit me trajnerin Ernest Gjoka, i cili së bashku me stafin e tij u larguan. Në kampin verilindor zgjodhën Shpëtim Duron për pankinen, ndërkohë…

Merkato te Partizani, Duro ka një kërkesë për Kukësin

Shpëtim Duro është vënë në kërkim të një portieri për Kukësin. Largimi i Stivi Frashërit nga verilindorët ka bërë që opsioni i vetëm në këtë repart të jetë “gardiani” Ilir Avdyli. Trajneri kryeqytetas ka piketuar kandidatin ideal për t’i…

Fillon epoka Duro, Kukësi ndryshon “bazë”

Kukësi do të zhvillojë ditën e sotme seancën e parë stërvitore me trajnerin e ri Shpëtim Duro. Përgatitjet për sezonin e ri fillojmë me një risi, nga vitet e kaluara. Verilindorët kanë vendosur të ndryshojnë kompleksin stërvitor. Duke…

Ndërprerje me mirëkuptim, Kukësi zyrtarizon ndarjen

Kukësit ka zyrtarizuar me anë të një komunikate në sajtin e klubit largimin e futbollistit Arbër Çyrbja. Marrëveshja mes klubit dhe mesfushorit shijakas është ndërprerë me mirëkuptim. Çyrbja u ble një vit më parë nga skuadra e Teutës,…

“Rezultate zhgënjyese”, Gjoka e mbyll te Kukësi

Eliminimi në raundin e parë të kualifikueseve të Europa League ndaj hungarezëve të Debreçenit ka rezultuar “fatal” për të ardhmen e Ernest Gjokës në krye te stolit të Kukësit. Klubi verilindor ka komunikuar ditën e sotme ndërprerjen e…

Përforcime në staf, një kuksian rikthehet te Kukësi

 Klubi i Kukësit ka njoftuar rikthimin në klub të ish-portierit Ervis Koçi. 34-vjeçari dha dorëheqjen nga futbolli një vit më parë dhe ushtronte rolin e trajnerit të portierëve në ekipet grupmoshave të verilindorëve. Duke filluar nga sot…

Kukësi në fushë, ka shumë fytyra të reja

Kukësi zbret në fushë dhe në urdhrat e trajnerit Ernest Gjoka janë vënë pjesa më e madhe e lojtarëve që e mbyllën kampionatin e shkuar. Në seancën e parë ka edhe fytyra të reja, mes tyre edhe një nga lojtarët që ka spikatur me Besëlidhjen.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online