“Të zhdukurit” e Championsit: nga Kurtua te Kaliniç, një formacion i tërë

Mbrëmjen e sotme do të nisë java e tretë e ndeshjeve të luajtura në grupet e…

“Twitter” ngatërron tifozët, Kaliniç: Nuk jam… futbollist

Sigurisht që në një botë kaq të madhe ka dhe ngatërresa, sidomos në rrjetet sociale. Diçka…

Kaliniç në Madrid, marrëveshja drejt mbylljes

Milani po negociojnë prej kohësh për transferimin e Nikola Kaliniç në Madrid ku Atletiko e pret…

Kaliniç prezantohet, Milani mbyll merkaton

Nikola Kaliniç tashmë është edhe zyrtarisht i Milanit, pasi kreu kontrollet mjekësore dhe dhe është prezantuar…

Baka te Vijareali, Kaliniç shumë pranë Milanit

Baka gati të rikthehet në Spanjë, mbeten vetëm detajet e fundit mes klubeve. Ndërkohë, Milani është gati…

Refuzoi thesarin kinez, Kaliniç do vetëm Milanin

Pas dy sezonesh të shkëlqyer, me 27 gola në Serinë A, Nikola Kaliniç është gati një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online