Browsing Tag

Kalari

Kalari mbetet i “kuq”? Propozim interesant nga klubi

Reinaldo Kalari ka mbyllur bashkëpunimin me Partizanin pas katër vitesh si pjesë e klubit kryeqytetas. Futbollisti 35 vjeçar ende nuk ka zbuluar planet e së ardhmes, por te Partizani kanë një propozim interesant për të. Drejtuesit e…

Dita e sherrit, nga tifozët te Starova e Kalari

Trajneri replikon me tifozët në tribunë. “Guerrilsat” dhe “B-ultrasit” ngacmime në distancë. Policia eviton përplasjen. Mbështetësit e kuq largohen nga stadiumi. Një fansi i bie të fikët, Kalari gati për duel... Ndeshja e djeshme…