Browsing Tag

Juvnetusi

Një foto lumturon tifozët e Juventusit!

Një foto e shkrepur, një koment sipër saj dhe postimi në rrjetet sociale. Pasi kënaqen duke e parë, të gjithë fillojnë e humbasin në mendime, duke shpresuar që njërin nga personat në foto, ta shohësh përsëri duke luajtur për ekipin tënd të…