“Paratiçi e di mirë çfarë dua të bëj vitin e ardhshëm”, Dibala flet hapur

Paulo Dibala është lidhur ngushtë me një largim të mundshëm nga Juventusi në këtë verë. Forma…

Zhorzhinjo-Juventus, agjenti e afron mesfushorin me kampionët

Zhorzhinjo është një nga mesfushorët, që ndiqet nga Juventusi. Ky repart nuk ka pasur konsolidimin e…

VIDEO | Sherr në lidhje direkte, Alegri shpërthen ndaj “ish”-it të Interit

Maks Alegri dhe ish-mbrojtësi Daniele Adani, tashmë analist sportiv, duket qartë që nuk janë miq të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online