Browsing Tag

Jorgji

Jorgji, i padëshiruar në Korçë

Në Korçë se kanë harruar ndeshjen e parafundit të sezonit të sezonit që kaloi në Kukës. Enea Jorgji vazhdon t’u dalë akoma në “ëndërr” korçarët janë në pritje të startit të sezonit të ri dhe kanë filluar humorin, teksa i kanë bërë thirrje…

Jorgji problematik? UEFA i jep tjetër ndeshje në Europa League

Tifozët e Skënderbeut, por jo vetëm ata, e kanë ende të gjallë kujtimin ndeshjes së parafundit të sezonit të shkuar, Kukësi-Skënderbeu. Aty Kukësi fitoi titullin, por Jorgji bëri aq shumë gabime, saqë në sytë e njerëzve ia errësoi suksesin…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online