Autogol dhe batuta, Batshuaj “masakron” Fil Xhons

Mbrëmja e së mërkurës në Champions prodhoi rezultate surprizë, si fitorja e bujshme e CSKA-së së…

UEFA ndëshkon dy titullarë të Mançester Junajtid, nuk pranuan testet anti-doping

Fil Xhons është pezulluar për dy ndeshje dhe Dalej Blind është gjobitur nga UEFA, pasi dy…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online